Kalite Politikamız

Dürüstlüğü kaliteden ödün vermeyen anlayışla %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen çevreye ve insanlığa saygılı üretim anlayışı ile hizmet vererek sektörde öncü olmak amacıyla yoluna devam etmektedir.

Tüm müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak

Tüm çalışanlarda kalite , çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmek

Başlanan her projeyi zamanında , son teknoloji ile projesine uygun , istenen kalitede ve bütçede eksiksiz tamamlamak

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmak

Stil Spor

Dürüstlüğü kaliteden ödün vermeyen anlayışla %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen çevreye ve insanlığa saygılı üretim anlayışı ile hizmet vererek sektörde öncü olmak amacıyla yoluna devam etmektedir.

Kalite Politikası

Müşteri memnuniyeti politikamızdan ayrılmıyor, müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için çalışıyoruz. Öneri ve şikayetlerinizi göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda yol kat ediyoruz. Ekibimizle sistem iyileştirmelerine ağırlık veriyor, hatasız yapılar üretmeye özen gösteriyoruz. Zaman yönetimimizi göz önünde bulundurarak, herhangi bir gecikme ve başarısızlık olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Kendimizi geliştirerek müşterilerimiz tarafından iyi anılmaya özen gösteriyoruz. Çevreye ve insanlığa saygılı üretim anlayışımız ile hizmet vererek sektörde öncü olmayı amaçlayarak, yolumuza devam ediyoruz.

Poliüretan Zemin Kaplama

Çevre konusundaki duyarlılığımızı, ürünün ilk aşamasından müşterilerimize sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkileri dikkate alarak ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi ile belgelendirdik.

Daha iyisini hedefleyen, sürekli iyileştirme temelli bakış açımızı, yeni fabrikamızda ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirdik

Çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin, sağlık ve güvenliğiyle ilgili duyarlılığımızı ISO 45001: 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirdik.

Müşteri memnuniyeti öneminin bilinciyle çalışmalarımızı ISO 10002: 2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ile belgelendirdik.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?