Poliüretan Zemin Kaplama Ürünleri

-SS-PU ADHESIVE 105:

SS-PU ADHESIVE, solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı, kendiliğinden yayılabilen özellikte çok amaçlı yapıştırıcıdır. İsteğe göre düşük ve yüksek viskoziteli çeşitleri vardır. Kauçuk karonun, Kauçuk rulonun ve sentetik çim halının zemine yapıştırılmasında kullanılır. Bunların dışında, metal, cam, ahşap yapıştırılmasında da kullanılabilir. Gün ışığı, sudan ve dış etkenlerden etkilenmemesinden dolayı yapıştırma özelliğini uzun süre kaybetmez.

-SS-PU SEALER 106 :

SS-PU SEALER 106 solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı bir kapama macunudur. Rulo kauçuk üzeri, dolgu katından önce yüzeydeki gözenekleri kapatmak ve yüzeyi hazırlamak amacıyla kullanılır.

-SS-PU SELF LEVELLING 107 : 

SS-PU SELF LEVELLING 107 solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı zemin kaplama malzemesidir. Su geçirimsiz yüzey sağlar. Kimyasallara dayanıklı, elastik, darbe ve sürtünmeye dirençli, kendi kendine yayılma özelliği olan, üzerine uygulandığı rulonun esnekliği ile uyuşan bir yapısı vardır.

-SS-PU TOP COAT 108 :

SS-PU TOP COAT 108, solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı zemin boyasıdır. kimyasallara dayanıklı, Su geçirimsiz, kolay temizlenebilen, darbe ve sürtünmeye dirençli, hijyenik, iç mekanlarda kullanılan iki bileşenli bir boyadır.Rengini ve matlığını koruma özelliğinden dolayı bozulma dirençli kaplama olarak spor, kondisyon salonları gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Poliüretan semin sistemlerinde son kat boya olarak kullanılır.
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?