Sentetik Çim Saha Yapımı

Sentetik Çim Saha Yapımı

Sıkıştırılmış toprak zemin üzerine 15 cm yüksekliğinde 4 numaralı mıcır serilir. Serilen mıcır üzerine 10 cm yüksekliğinde 1 numaralı mıcır serilerek zemin doldurulur ve mastarlanarak sıkıştırılır. Zemin üzerine sentetik keçe serilir. Keçe üzerine halı serilerek yapıştırılır. Halı üzerine Sbr granül ve kumun m² ye eşit miktarda dağıtılması sağlanarak montaj bitirilir.

detaylar
pexels-anna-shvets-5068688

SPOR İÇİN :

SS-55: Spor aktiviteleri için kullanılan alanlarda SS-55 iyi top tutuşuna sahip olması, serin ve nemli havalarla beraber kış şartlarının olumsuz etkilerine karşı dayanıklılığı ve rahat hareket edilebilmesi gibi özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. SS-55 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

SS-60: Sporun dünyasını şekillendiren SS-60, üst düzey kullanım rahatlığı sunması, rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri için tercih edilmektedir. SS-60 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

SS-50: Sporun dünyasını şekillendiren SS-50, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile SS-50, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

SS-50A: Sporun dünyasını şekillendiren Congrass Apollo 55, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile Congrass Apollo 55, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

SS-50B: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-50B, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-50B, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

SS-55B: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-55B, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-55B, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

SS-60A: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-60A, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-60A, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

PEYZAJ İÇİN :

SS-A: Vahşi doğanın karşı konulmaz güzelliğinden esinlenerek üretilen SS-A, dinmek bilmeyen yağmurların serin ve nemli havasını ormanların gizemli dünyasını projelerinize taşıyor. Vahşi doğanın büyüsünü, yaşam alanlarınıza taşımanın tam zamanı.İç ve dış mekan projeleriniz için Amazon kalitesi sizleri bekliyor.

SS-N: Yaz aylarının getirdiği bitmek bilmeyen enerjinin yansıması SS-N serisi…

Doğal yaşam alanlarının canlılığı, ışıltısı, parıltısı ile doğanın yaz aylarındaki renkliliği SS-N serisi ile yaşam alanlarında hayat buluyor.

SS-T: Doğanın bahar ve yaz aylarına uyanışının canlılığı, tazeliği SS-T sentetik çim sistemlerinde. Doğallığın ve konforun mükemmel birleşimi SS-T, kalitesiyle de yaşam alanlarınızda uzun yıllar sizlerle birlikte…

SS-F: Kullanışlı, rahat, güvenli ortamlar için SS-F Serisi…

Yeşilin içinde yaşamayı tercih edenler, SS-F serisinin ekonomik çözümleriyle projelerini daha rahat gerçekleştiriyorlar.

SS-T1:Farklı yaşam alanlarında uygun ve sorunsuz çözümlerin kalitesi SS-T1…Yeşil alan isteyenlere ekonomik çözümler sunan SS-T1, rahat ve güvenli yaşam alanları yaratıyor.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?