Akrilik Zemin Uygulama

Akrilik Zemin Uygulama

Kürünü tamamlayan asfalt zemin yüzey temizlenerek, toz ve yabancı maddelerden arındırılır. Zemindeki gözenekleri kapatmak için Resurfacer katmanı uygulanır. İsteğe bağlı olarak, zemine esneklik kazandıran Cushion tabakası uygulanır. Oluşan katman üzerine iki kat Akrilik boya uygulanır. Akrilik zemin üzerine istenilen oyun çizgileri çizilerek saha kullanıma hazır hale getirilir.

 Akrilik Resurfacer (Dolgu Katı): %100 akrilik lateks bazlı dolgu malzemesidir. Uygulama yapılacak zemindeki gözeneklerin ,hafif çatlakların dolgu katı olarak uygulanır. Belirli oranda su ve kum ile karıştırılarak zemine uygulanabilir hale getirilir.

Cushion (esnek Katman): Özel toz kauçuk dolgulu %100 akrilik lateks bazlı esnek katman malzemesidir.İçerisindeki özel kauçuklar sayesinde zemine esneklik vermektedir.Resurfacer katından sonra saf hali ile direk uygulanır. Tenis kortları için uygundur.

Akrilik Renk Katı: Silis kumlu %100 akrilik lateks bazlı son kat boya malzemesidir. Tüm hava şartlarına ve güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır. Belirli oranda su ile karıştırılarak uygulaması yapılır. Çevreye ve doğaya saygılı olup tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır.

STANDART SİSTEM (uygulama alanı: tenis kortları ve çok amaçlı spor sahaları (basketbol, voleybol…)

Resurfacer (dolgu katı) 1 Kat
Son Kat Boya (color coat) 2 Kat

Profesyonel (Turnuva) (Uygulama alanı: Uluslararası profesyonel turnuvalar)

Resurfacer (dolgu katı) 1 Kat
Cushion PLUS 2 Kat
Cushion 2 Kat
Son Kat Boya (color coat) 2 Kat
Oyun Çizgileri 1 Kat
Akrilik Zemin Uygulama
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?