Çit Sistemleri

Genellikle açık olarak nitelendirdiğimiz dışarıda yapılandırılan basketbol, futbol, halı saha, voleybol ve bu koşullara uygun diğer bütün spor alanlarında bu alanda bulunanları ve malzemeleri korumak adına yapımı gerçekleştirilen çit sistemlerini Stilspor ayrıcalığı elde edebilirsiniz.

Çit Sistemleri Çit Sistemleri Nasıl Yapılır Stilspor Anahtar Teslim Futbol Sahası Halı Saha

Peki Çit Sistemleri Nasıl Yapılır?

Çitlerin yapılacağı zemin kenarları genellikle beton tercih edilir ve hali hazırda mevcut değilse beton tercih edilir.3,00m ara ile bırakılmış olan 89/3mm boru kılavuzlara 76/2,5mm (2,5”) h:4,00m yükseklikteki tel-çit dikmelerinin kaynatılarak sabitlenmesi sağlanmaktadır. Bu dikmelerin arasında alt, orta ve üstten olacak şekilde 3 sıra halinde diyebileceğimiz 48/2mm (1,5”) borular ile yatay olarak sağlamlaştırıcı bir yapı elde edilir. Sahanın içerisine girilebilmesi için 200×200 cm boyutlarında kapı yapılmaktadır.

Çit sisteminde bulunan demirlerin paslanmasını önlemek amaçlı olarak pas önleyici ve koruyucu özellikle son kat parlak boya ile sentetik reçineli özel metal antipas boya ve genellikle Nefti Yeşili tercih edilmektedir. Dikmeler arasına ise PVC kaplı gergi tel ürünleri tercih edilmektedir.  Sisteme 3,50mm kalınlığında 50x50mm göz aralıklı içi galvanizli dışı PVC kaplı h: 4,00 metre örgü tellerinin PVC kaplı bağ telleri ile monte edilerek saha etrafındaki çit sisteminin tamamen tamamlanması sağlanır.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?