Zemin Kaplama Nedir? Nasıl Yapılır?

Zemin kaplama asfalt veya beton ile düzgün bir şekilde oluşturulmuş zemin yapısının üstüne belirli maddeler ve ürünler kullanılarak projeye ve hedefine uygun bir şekilde dizayn edilerek kaplanmasına denilmektedir. Zemin kaplama işlemlerinin projeye ve kullanılacak olan ürüne göre değişiklik göstermekle beraber nasıl yapılır konusunda değerli tüketicilerimize yapımı hakkında detaylı bilgileri sunmayı amaçladığımız blog sayfamızı ziyaret edebilir, maddeler ve ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Zemin Kaplama Nedir Nasıl Yapılır

Zemin kaplama alanında bir çok rakip bulunmasına rağmen üstün hizmet anlayışımızla ve kalitemiz ile rakiplerimizden fark yaratmayı hedeflemekteyiz. EPDM maddesini etkili bir şekilde üretimini ve zemin uygulamasını kalite politikamız ile müşterilerimize itina ile uygulamaktayız. Stilspor olarak sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimiz ile talebinize en uygun projelendirme ve zemin uygulama ürünleri ile birlikte tamamen sizlerin ihtiyacına uygun ve bütçenize koruyacak bir şekilde hizmetlerimizi sunma odaklıyız.

Çeşitli sporların (futbol, voleybol, basketbol, hentbol vb.) zeminlerinin yapımını ve çok amaçlı spor salonlarını, açık ve kapalı halı sahaları anahtar teslim şeklinde müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?