Çocuk Oyun Alanları Zemin Kaplama

Çocuk oyun alanlarının zeminlerinde dikkat edilmesi gereken ve Stilspor olarak her daim kaliteden ödün vermeden ürettirdiğimiz EPDM kaplama maddeleri ile birlikte bir çok özel tesis ve alanlarda çocuk oyun alanlarının zemin kaplamasını gerçekleştirmekteyiz.

Stilspor Anasayfa Zemin Kaplama Çocuk Oyun Alanları Zemin Kaplama

Çocuk oyun alanlarında yer alan oyun aletlerinin zemine yerleştirilmesi ve sabitlenmesinde de önemli projelendirme ve sabitleme maddelerini kullanarak çocuklarınızın herhangi bir kaza yaşamasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Bir çok beton zemin bulunan alanları EPDM karo kauçuk veya dökme granüller şeklinde kaplamasını gerçekleştirmekteyiz. Bu maddeler ne kadar sert gibi görünse de esneyebilen ve darbe emiş özelliğine sahip yapısından dolayı çocuklarınızın oyun aletlerinden birinden düşmesi neticesinde yaralanma oranını azaltmaktadır.

Kapalı çocuk oyun alanlarında da genellikle SBR kauçuktan üretilmiş karo kauçuk kaplama tercih edilse de müşteri isteğine göre EPDM karo kauçuk ürünlerini de kullanmaktayız. Stilspor olarak sadece zemin kaplama değil talep etmeniz durumunda uzman personel ve profesyonel yönetim kadrosuyla anahtar teslim çocuk oyun alanlarını sizlere sunmaktayız.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?