İçindekiler

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan çeşidi olarak geçen PU aliafatik poliüretan kaplama zemin türü ayrımı olmaksızın beton ve çelik yüzeylere kusursuzca uygulanabilen, aşınma direnci yüksek seviye de olan, kolay temizlenebilen, etkili ve koruyucu bir kaplama ürünüdür. Mekanik ve kimyasal dayanımın kritik eşikte olmayan her alanda ekonomik bir şekilde çözüm sunmaktadır. En çok endüstriyel ve sanayi zeminlerinde ve spor salonlarında kullanılan bu ürün derzsiz ve birleşim noktası bulunmadan, tek parça olarak elde edilen kaplama çeşididir.

Müşteri talebine göre mat ve parlak olarak istediğiniz renkte poliüretan zemin kaplamasını elde edebilirsiniz. Tozlu ortamlarda özellikle sanayi ve endüstri alanında tozun birikim yapmayacağı ve kolay temizlenebileceği için tercih edilmesi mümkündür. Dış alanlarda ve iç alanlarda güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve buna bağlı olarak çatlamaya ve kurumaya karşı da dayanıklıdır.

Kullanılacak olan alana estetik, kaymaz, hijyenik ve kolay temizlenebilirlik özelliklerini etkili bir şekilde kazandırmaktadır.

Poliüretan Zemin Kaplama Ürünleri Stilspor

Poliüretan Zemin Kaplama Uygulama Aşamaları

SS-PU Adhesive 105

SS-PU Adhesive, solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı, yayılabilen özellikte çok amaçlı yapıştırıcıdır. İsteğe bağlı olarak yüksek ve düşük viskoziteli çeşitleri mevcuttur. Kauçuk rulonun, kauçuk karonun ve sentetik çim çeşitlerinin zemine yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Bu alanların dışında cam, ahşap, metal yapıştırılmasında da etken bir şekilde tercih edilmektedir. Dış etkenlerden kolay etkilenmemesinden dolayı yapıştırma özelliğini kolay bir şekilde kaybetmez.

SS-PU Sealer 106

SS-PU Sealer, solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı bir kapama macunudur. Dolgu yüzeyi öncesinde yüzeydeki gözeneklerin kapatılmasında ve yüzeyin hazırlanmasında tercih edilmektedir.

SS-PU Self Levelling 107

SS-PU Self Levelling, solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı zemin kaplama malzemesidir. Su geçirmez yüzey sağlamaktadır. Darbe ve sürtünmeye dirençli, kimyasallara dayanıklı, kendi kendine yayılma özelliğine sahip, üzerine uygulandığı rulo veya zeminin esnekliği ile uyum sağlayan bir yapıdadır.

SS-PU Top Coat 108

SS-PU Top Coat. solventsiz, çift komponentli, poliüretan bazlı zemin boyasıdır. Çeşitli kimyasallara karşı dayanıklı, su geçirmez, darbe ve sürtünmeye karşı dayanıklı, hijyenik, iç mekanlarda kullanılabilen iki bileşenli bir boya maddesidir. Matlığını ve rengini koruma özelliğinden dolayı bozulmalara karşı dirençli kaplama olarak kondisyon, spor salonlarında antrenmanın yoğun şekilde gerçekleştirildiği alanlarda tercih edilmektedir. Poliüretan zemin sistemlerinde son kat boya olarak tercih edilmektedir.

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?