Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Açık ve kapalı alanlar için esnek, nispeten yumuşak yapılı ve dayanıklı  bir zemin kaplama türü aranıyorsa karo kauçuk zemin kaplama ürünleri tam aranan kavrama uyduğunu söyleyebiliriz. Karo kauçuk zemin kaplama ürünleri bir çok alanda popüler bir şekilde tercih edilmekte ve kullanılmakta.

Karo kauçuk zemin kaplamaları, sağlığa zararsız ve çevreci EPDM granüllerinin bir araya getirilerek presleme makinelerinde preslenmesiyle oluşan ve kaplamalara tamamen hazır ürünlerdir. Kauçuk karolar da kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar SBR ve EPDM olarak adlandırabiliriz. SBR, genel düzeyde geri dönüşüme uğramış kauçuktan elde edilerek üretilen malzeme türüdür diyebiliriz. Kullanım amacına ve türüne göre müşteri tercihlerine göre değişebilmektedir. Fakat dış alanlarda genellikle SBR’den elde edilmiş karo kauçuk tercih edilmektedir.

Karo Kauçuk Zemin Kaplama

SBR granül ile ilgili detaylı bilgiye sitemizde paylaştığımız bu yazıdan ulaşabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olarak daha doğru kararlara adım atabilirsiniz. EPDM karo kauçuk kaplamalar ise daha çok iç mekanlarda kalitesi daha yüksek maddeden üretilerek son kullanıcıya hazır bir şekilde sunulmaktadır. Esnek ve dayanıklı yapısından dolayı bir çok alanda kusursuz bir şekilde kullanabilir ve çevre dostu olmasından dolayı bir çok proje de tercih edilmektedir.

 

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?