İçindekiler

Akrilik Zemin Kaplama

Genel olarak basketbol sahalarında, tenis kortlarında, futbol sahalarında, voleybol, hentbol ve badminton gibi sporların alanlarında uygun bir kaplama malzemesi diyebiliriz. Asfalt zemine uygulanması her daim daha sağlıklıdır fakat beton zemine de uygulanmasında herhangi bir problem bulunmamaktadır. Birden fazla renk seçeneği ile birlikte estetik, şık ve son kullanıcıyı etkileyen bir kaplama türüdür. Yekpare yapısından kaynaklı olarak pratik bir şekilde temizliği kolaydır. Aşınmaya karşı son derece mukavemetlidir. UV ışınlarına karşı da dayanıklı yapıdadır.

Tenis Kortu Akrilik Zemin Kaplama Ürünleri

Akrilik Zemin Kaplama Adımları ve Aşamaları

Akrilik Resurfacer SS-AC 101

Ko-polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı zemin dolgusunda kullanılan malzemedir. Asfalt ya da beton zeminin gözeneklerini etkili bir şekilde doldurur. Bu maddenin kullanılmasıyla birlikte uygulanması planlanan katmanın zemine tutunmasını arttırmaktadır.

Cushion SS-AC 102

Özel toz kauçuk dolgulu, ko-polimer emülsiyon esaslı, solvenet içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı esnekliğe sahip katman malzemesidir. Zeminin esneme özelliğine sahip olması amacı ile kullanılmaktadır. Resurfacer katmanında sonra kum kullanılmadan zemine uygulanır.

Son Kat Akrilik Boya SS-AC 101

Ko-polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı boya çeşididir. UV direnci yüksek, tehlikeli madde sınıfına girmeyen, boya malzemesidir. SS-AC 102, zemin üzerinde homojen dağılmasını sağlayarak topun nizami bir şekilde ilerlemesini ve zıplamasını sağlamaktadır. Basketbol, voleybol, tenis kortlarının yanında koşu ve bisiklet yollarında da tercih edilmektedir. 

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Ücretsiz fiyat teklifi almak ister misiniz?